Stella OBD S48


EXCLUSIVEline – najwyższej jakości produkty do nowoczesnych samochodów przeznaczone dla wymagających klientów.

 
W ramach tej linii oferujemy instalacje: ze sterownikiem STELLA OBD S48, w pełnym zakresie współpracujące z diagnostyką pokładową EOBD pojazdu lub ze sterownikiem STELLA 4DPI do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (do komory spalania).

Stella OBD S48

Stella OBD S48 to sekwencyjny wtryskgazu IV generacji do aut z silnikiem 2, 3, 4 , 5, 6, 8, 10, 12 cylindrowych z systemem EOBD / OBDII, z wtryskiem wielopunktowym benzyny do kolektora ssącego wyposażonych w sondę lambda.

Linia produktów EXCLUSIVEline – to grupa produktów, którą firma ELPIGAZ oferuje nabywcom i użytkownikom nowych samochodów, że również oni nie są skazani na kupowanie drogiej benzyny i mogą bez obaw powierzyć swoje auto w ręce specjalistów w branży autogazu. Nowoczesna myśl techniczna umieszczona w niewielkich rozmiarów sterownikach gazowych Stella EOBD marki ELPIGAZ gwarantuje im pełną satysfakcję użytkowania najnowocześniejszych pojazdów.

Sterownik posiada pełną kompatybilność z systemem EOBD / OBDII i diagnostykę pracy na gazie oraz autoadaptację ECU. Posiada również nowy, opatentowany, doskonały system emulacji wtryskiwaczy benzyny pozwalający na dodanie benzyny podczas pracy na gazie, a także możliwość bezprzewodowego połączenia z PC oraz pobierania niezbędnych sygnałów z wtryskiwaczy i czujników.